altinteknikservis

Hakkımızda

Bilindiği üzere geçmişten günümüz beyaz eşya her zaman en önemli ev eşyalarının başında gelmektedir. Hayatı kolaylaştırmak ve belirli bir düzene koyma noktasında beyaz eşyanın değeri oldukça önemlidir. İnsan hayatını kolaylaştırma amacı içeren bu ürünler teknolojinin gelişmesi ile şaşırtıcı seviyelere gelmiştir. Elbette kalitesine ve tasarımına göre değişen fiyatlandırmalar söz konusudur. Günlük hayatın en önemli parçası olan beyaz eşyalar beklenmedik bir anda arıza verebilir. Birçok farklı etkene ve oluşuma göre arıza veren beyaz eşyalarınızı Altın beyaz eşya servisi güvencesine teslim edebilirsiniz. Hızlı çözüm sunan ve uzman ekip kadromuz ile beklentileriniz fazlası ile karşılanacaktır.

Altın Beyaz Eşya Servisi Uygun Fiyat

Tamirat ve tadilat işlemleri her zaman can sıkıcı olmuştur. Elektronik eşyaların arıza vermesi hem ekonomik olarak hem de zaman kaybı konusunda sizi zora düşürebilir. Elbette arıza veren beyaz eşyanın mutlaka tamir edilmesi gerekmektedir. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler ve yedek parçalar uygun fiyatlarla temin edilmektedir. Altın beyaz eşya servisi uygun fiyat politikası ile sizleri rahata erdiriyor. Üstelik alanında uzman kadromuz çözüm odaklı çalışmalar sürdürmektedir.

Altın Beyaz Eşya Servisi Orijinal Parçalar İle Değişim Garantisi

Olası beyaz eşya arızalarında öncelik bozulan makinanın hangi sürede değişimidir. Süre uzadıkça günlük yaşamda sorunlar baş göstermeye başlayacaktır. Birde bozulan parçaların değişimi gereken hallerde kullanılan malzemelerin orijinal olması önemlidir. Altın beyaz eşya servisi orijinal parçalar ile değişim garantisi yapmaktayız. Herhangi bir şekilde yan sanayi ürünlerini tamiratlarda kullanmamaktayız. Orijinal olmayan parçaların makine ile uyumluluğu ilk etapta sorunsuz şekilde çalışıyor gibi görünse de ilerleyen zamanlarda tekrar arıza verebilmektedir. Dayanıklılık yedek parçanın orijinal olup olmaması ile doğru orantılıdır.

Altın Beyaz Eşya Servisi Profesyonel İşçilik

Tüm elektronik sektörlerinde olduğu gibi beyaz eşya sektöründe de işçilik çok önemlidir. Tüm tamirat işlemlerinde Altın beyaz eşya servisi profesyonel işçilik ile sizlere güvenli hizmet sunuyoruz. Kadromuzda yer alan çalışanlarımız alanında uzman ve tamirat işlemlerinde de işin ehli kişilerdir. Profesyonel işçilik sayesinde arıza yapan beyaz eşyalarınız sorunsuz şekilde tamir edilmektedir. Tamir sonrası ilk günkü gibi sorunsuz şekilde evinize teslim edilmektedir. Önceliğimiz sektörde adından söz ettiren bir firma olmak ve her zaman müşteri memnuniyeti yüzde 100 seviyelerinde tutmaktır.

hemenara_icon
altinteknikservis Servis Talebi
altinteknikservis Müşteri Hizmetleri