Altus Beyaz Eşya Servisi olarak %100 müşteri memnuniyeti ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

HİZMETLERİMİZ

Ankara Altus Beyaz Eşya Servisi

Altus teknik servis hizmeti ile kalite standartlarını göz önünde bulundurarak beyaz eşya ürünlerinizin bakım, onarım, tamirat işlemi gerçekleştirilir. Tecrübeli ekip çalışanlarımız doğru, güvenilir ve hızlı teknik destek hizmetini sunmaktan dolayı memnuniyet duyuyor. Yıllardır bu sektörde aktif faaliyetini sürdüren ekip elemanlarımız Ankara ili ve çevre bölgelerinden yaşadığınız çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi beyaz eşya ürün arızası için her an yanınızda yer alıyoruz. Altus yetkili servis personelimize randevu talebinizi iletebilirsiniz. Online servis formunu doldurarak yaşamış olduğunuz problemi kısaca aktararak Altus servis ekip elemanlarımızın sizlerle iletişime geçmesini talep edebilirsiniz. Altus yetkili servis Ankara ili ve civar bölgelerinde sunmuş olduğumuz hizmet kapsamında kaliteyi ön planda tutuyoruz. Daha çok çözüm odaklı olarak işbirliği içerisinde sunduğumuz teknik destek hizmetimizi kısa sürede size ulaştırıyoruz. Altus teknik servis aşamaları öncelikli olarak oluşturduğunuz randevu gününde elemanlarımızın belirlenmiş saatte servislerle talep ettiğiniz alana gelmesi ile başlatılan süreci kapsar. Ardından ön inceleme yapılır. Problem tespit edilir, problemin çözümüne yönelik yapılabilecekler kararlaştırılır. Gerekli görüldüğünde yedek parça temini için ürününüz atölyelerimize iletilerek burada tamirat işlemi ile devam edilir.         

Altus bulaşık makinesi servis hizmetinde yaşanabilecek herhangi bir problem için her yerden ulaşılabilir müşteri destek hattından faydalanabilirsiniz. En sık yaşanan problemler arasında E17 ve E27 hatası olabiliyor. E17 hatası görüldüğü anda su basıncından kaynaklı bir problem olduğu bilinmelidir. E27 hatası ise voltaj düşüklüğünden dolayı yaşanabilir. Bu ve benzeri makinede oluşabilecek ani arızalarda hızlı çözüm alabilmek için yetkili teknik destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.                 Altus arıza iletişim hattı 0312 429 09 90 numarası üzerinden destek talebinizi iletebilir, ekibimiz tarafından belirlenmiş en uygun gün ve saatte oluşturulan randevu alanına gelebilirsiniz. Cihazınız üzerinde teknik inceleme yapılır. Yapılacak ön inceleme sonrasında ürününüz gerekli işlemlerden geçirilerek eski performansına kavuşur.                 

Yeni nesil çözüm odaklı Altus tamir servisi hizmetinden oluşan arıza alanına göre faydalanabilmek için kurumsal olarak işlettiğiniz firma ya da bireysel ev içi cihaz arızasında her an destek talebinde bulunabilirsiniz.                   

Bulaşık makinası altus servis hizmeti kapsamında cihazınıza yönelik daha çok çözüm odaklı alternatifler geliştiriyoruz. Elektronik cihazınızı gün içinde yeniden aktif olarak kullanabilmenizi sağlayacak bakım, onarım ve tamirat hizmetini en hızlı şekilde sizlere sunuyoruz. Altus buzdolabı servisi tecrübeli ekibi ile son teknolojiye uygun teçhizatlarla ürün modeline uygun olarak sağlıyoruz. Altus yetkili servis talebinizi önemsiyor, arıza durumunda beyaz eşyanızı ilk günkü haline getirmeye odaklı bir yaklaşım sergiliyoruz. Altus çamaşır makinesi servis hizmeti yaşadığınız her arıza probleminde anında geri dönüş yapılarak çözüme kavuşturulur. Genellikle cihazın gösterge ışıklarında ve kullanılan programlarında belirgin arızalar gündeme gelir. En büyük problem olarak görülen konuysa cihazın ana motor alanında yaşanabilecek sıkıntılardır. Böyle bir durumda or,jinal yedek parçalarda yenilenir. Cihazın deterjan bölümü ile ilgili problemler, yıkamada yaşanan problemler, boşaltmada yaşanan tıkanıklıklar, koku oluşumu, ses oluşumu gibi nedenlerden kaynaklı olarak teknik destek hizmetinden faydalanılabilir. En yakın altus servis Ankara ilinde yer alan şu bölgelerden sunulmaktadır: Çankaya, Akyurt, Aktepe, Keçiören, Altındağ, Mamak, Yaşamkent, Pursaklar, Yenimahalle, Hasköy. Altus acil servis hizmeti ile gün içerisinde yaşadığınız bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı arızalarını giderebilmeyi sağlayacak en uygun seçeneği sunuyoruz. Konu üzerine detaylı bilgi alabilmek acil yetkili servis hizmetinden faydalanabilmek için iletişim hattımız üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Altus özel servis hizmeti yeni nesil tecrübeli ve uzman teknisyenlerle çözümüne yönelik farklı bakış açısı geliştiriyor, ev ve iş yerinde kullanmış olduğunuz cihazın arızasını kısa sürede gideriyoruz. Altus beyaz eşya servis hizmetinden online olarak yararlanmak isteyenler internet adresi üzerinden siteye giriş yaparak müşteri hizmetleri hattı ya da WhatsApp destek hattını kullanabilir. Bunun yanı sıra servis talebi alanını kullanarak oluşturacağınız başvuru formu ile yeni bir talep oluşturabilirsiniz. Hafta içi her gün ve hafta sonu 7/24 yetkili teknik destek beyaz eşya servis hizmetinden faydalanabilmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

hemenara_icon
altinteknikservis Servis Talebi
altinteknikservis Müşteri Hizmetleri