Arçelik Beyaz Eşya Servisi olarak %100 müşteri memnuniyeti ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

HİZMETLERİMİZ

Ankara Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik teknik servis hizmeti kullanırken problemle karşılaşılan beyaz eşya ürününüzün bakım, onarım ve tadilat işlemlerini sunan bir hizmettir. Teknik servis hizmeti sunulurken satın almış olduğunuz orijinal ürünün yedek parça hizmeti talebiniz doğrultusunda gerçekleştirilir. Alanında uzman ekip elemanları bulunduğunuz bölgeye gelerek kısa sürede yaşadığınız problemi giderip ürününüzün ilk günkü performansını elde etmesini sağlıyor. Ev veya ofis alanında kullanılan Arçelik marka ürününüz için talep edilecek servis hizmeti Ankara bölgesinde farklı bölgelere sunulur. Arçelik servis hizmetimiz müşteri memnuniyeti odaklı olarak sunulur. Ürün üzerinde yapılacak tadilat sonrasında ilk günkü pratik kullanımına kavuşur.

7/24 ulaşılabilir telefon hattı aracılığı ile acil durumlara pratik çözüm sunan Arçelik yetkili servis Ankara ilinde tüm talepleri karşılıyor.  Belirlenen randevu günü ve saatinde personel ekibimiz bulunduğunuz bölgeye gelerek yerinde tespit tekniğini kullanır. Cihazınızın tüm bakım ve onarım işlemleri için sunulan Arçelik yetkili servis hizmeti en kısa sürede sizlerle buluşturulur. Hayatınızın büyük bir parçası haline gelen beyaz eşya ürününüzün arızası günlük rutininizi aksatmanıza gerek kalmadan yeniden kullanılabilir hale getirilir.  

Arçelik bulaşık makinesi servis hizmetimiz aktif iletişim hattımız üzerinden oluşturulan randevular için 2 ile 4 gün arasında etkin çözüm yolu sunar. Arçelik teknik destek hizmeti sürecinde buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi gibi beyaz eşya ürününüze bakım ve onarım hizmeti sunulur. Her bir ürünün en az 1 yıllık parça garantisi bulunur. Teknik destek hizmeti kapsamında sunulan Arçelik çamaşır makinesi servis bakım, onarım, arıza işlemlerinde profesyonel ve bu alanda belirli tecrübeye sahip ekip elemanlarımız tarafınıza yönlendirilir. Arçelik marka çamaşır makineniz garanti kapsamında detaylıca incelenir. Burada oluşabilecek arıza ön tespit sürecinde yerinde inceleme tekniği kullanılır. Gerekli görüldüğünde firmamıza ait servislerle ürününüz atölyelerimize taşınarak burada yaşanılan problem giderilmeye çalışılır. Süreçte ürününüzün kontrol edilmesi, arızasının giderilmesi, gerekli görülüyorsa yedek parça temini yapılması en az 7 iş gününü bulur. Konu ile ilgili yetkili servis elemanları bilgilendirmede bulunur.

Arçelik buzdolabı servis hizmeti ev veya iş yerinde kullanılan Arçelik marka ankastre, gardırop tipi, retro veya mini buzdolabı ürününüzde yaşadığınız sıkıntının giderilmesini sağlar. Tecrübeli ekip elemanlarımız belirlenen gün ve saatte teknik destek hizmetini sunabilmek için paylaştığınız konuma gelir. Buzdolabının sıcaklık-soğukluk ayarında yaşanan problemler, istenmeyen gürültülü ses çıkışı ya da elektrik alamama arızası problemlerinde yardımcı oluyoruz. Arçelik teknik servis hizmetinden güvenilir şekilde faydalanmanızı sağlarken bu alanda yıllarını vermiş çalışanlarımızla hizmetimizi kusursuz bir şekilde sunmaya devam ediyoruz. Randevu talebiniz oluşturulduktan sonra yaşadığınız probleme anlık çözümler üretiyoruz. Sıkıntınızın giderilebilmesi için hızlı destek hattımızı sizlere sunuyoruz. Arçelik acil servis hizmeti kapsamında teknik destek hattını kullanarak bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Sunduğumuz hizmette detaylara önem veriyor, hızlı servis fırsatı ile beyaz eşyanız ile yaşadığınız problemi kısa sürede gideriyoruz.

Arçelik arıza servisi hakkında daha net bilgi alabilmek oluşabilecek ücretler hakkında bilgi sahibi olabilmek için bizlere ulaşabilirsiniz. Her an ulaşılabilir uzman desteğini alabileceğiniz beyaz eşya teknik destek hizmetimiz için çağrı merkezi numarasını arayabilir, internet sitemiz üzerinden servis talep formunu doldurabilirsiniz.

Ankara ilindeki tüm ilçelerden bizlere ulaşarak en yakın Arçelik servisi hakkında bilgi alabilir, bakım, onarım hizmeti için randevunuzu iletebilirsiniz. Yedek parça hizmeti kapsamında sunulan kaliteli ve sistematik işçilik hizmetimiz sayesinde yedek parça temini de sunmaktayız. Acil durumlarda Arçelik arıza iletişim hattı olan 0312 429 09 90 numarasını arayabilir, probleminizi iletebilir ve teknik destek randevusu alabilirsiniz.

Servis Arçelik teknik destek hizmeti en az 1 en fazla 3 iş günü içerisinde tarafınıza iletilir. Yaşanabilecek acil arıza durumları için 7/24 ulaşılabilir WhatsApp hattını da kullanabilirsiniz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ya da buzdolabı teknik destek hizmetinden alanında uzman ekibimiz ile faydalanabilirsiniz. Arçelik beyaz eşya servisi eskiyen, bozulan ve problem çıkarmaya başlayan beyaz eşya ürününüz için en etkili ve yetkin çözümü sunuyor. Arçelik tamir servisi geniş teknik destek servis ağı ve güvenilir ekip elemanları aracılığı ile beyaz eşya ürünü bakım, onarım, arıza hizmetini sunmaktadır.

Arçelik servis iletişim hattı olarak e-posta üzerinden bilgilendirme alabilmek için kullanılacak olan adres: [email protected]

hemenara_icon
altinteknikservis Servis Talebi
altinteknikservis Müşteri Hizmetleri