Profilo Beyaz Eşya Servisi olarak %100 müşteri memnuniyeti ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

HİZMETLERİMİZ

Ankara Profilo Beyaz Eşya Servisi

Profilo teknik servis hizmeti uzman teknik destek ekibi ile 7/24 aktif iletişim hattı üzerinden sunulur. Beyaz eşya ürününüze dair her türlü problemde çağrı merkezi hattı üzerinde probleminizi iletebilir ve kısa sürede randevu talebinizi oluşturabilirsiniz. Profilo yetkili servis Ankara ilinden farklı bölgelere yönelik sunulan acil ihtiyaca yönelik yararlanılabilecek teknik destek hizmetidir. Süreçte Profilo arıza iletişim hattını kullanarak oluşturabileceğiniz randevu kaydı online servis kaydı ile de desteklenir. Profilo yetkili servis hizmetinde çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi arıza, bakım, onarım işlemleri için iletişime geçebileceğiniz aktif telefon numarası 0312 429 09 90 numaralı hattır. Profilo teknik servis hizmeti beyaz eşya ürünümüzün rutin kontrollerinde büyük önem taşır. Özellikle cihazın daha uzun ömürlü olarak yıllarca kullanılabilmesini desteklemek için düzenli bakımının yapılması gerekir. Profilo beyaz eşya servis hizmeti kapsamında ilk kez sipariş verilen ürününüz depolardan alındıktan sonra bulunduğunuz yere teslimatı sağlanır. Yıllar içinde zamanla elektronik ürününüzün motorunda, iç haznesinde, kapak içlerinde deformasyon, kir, toz birikimi ve paslanma belirtileri görülebilir. Rutin bakımlarla ürününüzün performansı eski haline gelebilir. Profesyonel bakım ve onarım sürecinde teknik destek hizmetimizden yardım alabilirsiniz.                  

Profilo buzdolabı servisi ürününüzün sıcaklık-soğukluk ayarı, iç arka duvarında oluşan damlacık kısımlar, dondurucu bölgesinde istenmeyen ısı kaybı, buzdolabında derin bir şekilde hissedilen uğultulu çalışma sesi, yiyeceklerin dondurulmasında istenen performansın elde edilememesi, koku oluşumunun başlaması vb. farklı problemlerden kaynaklı olarak teknik destek hattımızdan faydalanabilirsiniz.                       

Profilo çamaşır makinesi servisi problemsiz şekilde çalışan ürününüzde görülen ani değişikliklerde bireysel müdahale yapmadan önce yetkili teknik destek servisinden faydalanabilmeyi sağlar. Özellikle çamaşır makinesinin yaşamış olduğu az soğutma problemi, su almama problemi, su akıtma problemi, çamaşırları sıkmama problemi, makinenin kapağının sıkışması, derin bir koku yayılışı, çamaşırların istenildiği gibi yıkanmaması, gösterge lambalarında oluşan bozukluklar vb. farklı problemlere yönelik teknik destek hizmetini sunuyoruz. En yakın Profilo servisi Ankara ili içerisinde en yakın şu bölgeler arasında sunuluyor: Altındağ, Aktepe, Keçiören, Yaşamkent, Çankaya, Akyurt, Mamak, Pursaklar, Yenimahalle, Hasköy.            

Profilo tamir servisi hizmeti popüler markanın temsilcisi teknik destek firmamıza ait yaygın servis ağı ile acil durumlarda birkaç saat ötesine sunulabilecek randevu seçeneği tercih edilebilir. Eğitimli ve uzman teknik ekip talebinizi ilettiğiniz anda işleme başlar. Profilo servis hizmeti hijyenik şartlara dikkat edilerek müşteri memnuniyeti odaklı ve güven odaklı bir anlayışla elverişli bir hizmet sunar. Burada önemli olan gün içerisinde kişinin mağdur edilmesini engelleyecek aktif bir çözüm sunabilmektir. Yedek parça aksesuar temini bakım, kurulum işlemleri firmamız yetkin çalışanları tarafından sunulur. Teslim aldığınız cihazınızın rutin bakımının yapılması daha uzun ömürlü ve yıllarca kullanılabilecek bir cihaz elde edebilmeyi destekler. Profilo arıza servisi sayesinde ev içinde kullanılan bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi ürününüzdeki pürüzler giderilerek ilk gün ki performansına ulaşması hedeflenir. Alanında uzman Profilo özel servis teknik ekibi ile beraber belirtilen alana gelinerek arızanın ön incelemesi yapılır, kısa sürede çözüm odaklı yaklaşımla Profilo tamir servisi hizmeti tarafınıza iletilir. Yaşamış olduğunuz probleme yönelik gerekli duyulduğunda ön inceleme sonrası yedek parça hizmeti sunulabilir.

Profilo bulaşık makinesi servis hizmetine 7/24 iletişim hattı üzerinden ulaşabilir. Alanında uzman ekip elemanlarımızdan yetkin çözüm talebinde bulunabilirsiniz. Beyaz eşya ürün kapsamında kullanılan bulaşık makinesinin bir anda çalışmamaya başlaması, ağır koku oluşumu, cihazın istenmeyen farklı bir ses ile çalışıyor olması, bulaşık makinesinin su boşaltmaması, ürünleri iyice temizleyip durulamaması, E27 ve E17 hatasını vermesi, kapağından su sızdırması gibi durumlarda müşteri hizmetleri hattını kullanarak Profilo yetkili teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Profilo acil servis hizmetine 7/24 ulaşılabilir ve her an randevu talebini iletilebilir. Yaşadığınız acil problemlerde gün içerisinde bulunduğunuz adrese gelinerek ön inceleme yapılır ve soruna yönelik pratik bir çözüm sunulmaya çalışılır.

altinteknikservis Müşteri Hizmetleri
altinteknikservis Servis Talebi
altinteknikservis Müşteri Hizmetleri