Siemens Beyaz Eşya Servisi olarak %100 müşteri memnuniyeti ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

HİZMETLERİMİZ

Ankara Siemens Beyaz Eşya Servisi

Siemens teknik servis hizmeti sunan firmamız aracılığıyla beyaz eşya ürününün bakım, onarım ve tamirat işlemlerini üstleniyoruz. Çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinesi ürün tamiratı hizmetini sizlere sunuyoruz. Siemens yetkili servis Ankara ili ve çevre bölgelerinden müşteri memnuniyeti odaklı olarak en az 1 yıl garantili yedek parça değişimi hizmeti de sunar. Siemens yetkili servisi ürünlerinizin uzun yıllar kullanılabilmesini sağlayacak bakım ve onarım işlemini gerçekleştiriyor. Siemens buzdolabı servis hizmeti kapsamında sunulan teknik destek süreci acil ihtiyacınızda bulunduğunuz ortama anında gelinerek sunulur. Ancak randevu oluşturmanız gereklidir. Buzdolabı problemlerinde yaşanabilecek sıkıntılar arasında buzdolabının koku yaymaya başlaması, soğuk ısı-sıcak ısı dengesinde yaşanan problemler, istenen soğutma performansının yiyeceklere yansımaması, beklenmeyen ses oluşumu ve koku oluşumu gözlemlenebilir. Siemens çamaşır makinesi servis hizmeti kapsamında yetkili teknik destek servisimiz ile yapılacak görüşmeler doğrultusunda cihazın yaşamış olduğu probleme yönelik ön bir tespit yapılır. Özellikle makine su almada problem yaşıyor, ön alanından su akıtmaya başlamışsa, içerisinde su birikiyor ve dışarıya pompalayamıyor, ürünleri istendiği gibi sıkmıyor, normalin dışında bir ses ve koku yayılımına neden oluyor, gösterge alanlarında problem oluşmaya başlamışsa tüm bunların çözümünü en kısa sürede sunabilecek bir hizmet sağlıyoruz.              

Siemens arıza iletişim acil destek hattı 0312 429 09 90 numaralı hattır. Haftanın 7 günü 24 saat ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri hattı dışında online platform üzerinden WhatsApp destek hattı ya da teknik destek başvuru formu servis talebi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Siemens servis hizmeti ile ürünlerinizin bakım işlemleri için uzman ve yetkin teknik destek hizmeti sağlıyoruz. Siemens beyaz eşya servis hizmeti ile beraber bölgedeki en yakın teknik destek hizmetine ulaşabilirsiniz. Eğitim almış ve alanında uzman sertifika sahibi ekip çalışanlarımız ile talep ettiğiniz teknik destek sürecinde hızlı ve etkin çözümler sunulur. Hızlı servis kaydı özelliği ile 7/24 ulaşabileceğiniz aktif destek telefon hattı dışında online kayıt formunu da kullanabilirsiniz. Siemens bulaşık makinesi servis hizmeti kapsamında özellikle prizden kaynaklanan problemler, bulaşık makinesi tuş ayarı ve ışık ayarında yaşanan sorunlar ve su almama problemi en çok yaşanılan şikayetler arasında yerini alıyor. Bazı durumlarda sadece arıza nedeniyle değil ürününüzün rutin bakım sürecini gerçekleştirebilmek, makinenin daha uzun ömürlü ve yüksek performans sunabilmesi için de teknik destek hizmetinden faydalanılabilir.              

Buzdolabı Siemens teknik servis hizmeti bakım, onarım hizmeti ile Siemens tamir servisi hizmetini kapsıyor. Oluşan anlık arızaların giderilebilmesinde aktif rol oynuyoruz. Gerekli görüldüğünde gün içinde yaşanan ve kişinin hayatını olumsuz olarak etkileyen can ve mal güvenliğine neden olabilecek durumlarda Siemens acil servis ekip elemanları aracılığı ile birkaç saat içerisinde bulunulan alana gelinerek inceleme süreci başlatılır. Yapılan ön tespit süreci tamamlandıktan sonra süreçte ele alınacaklara yönelik net bir belirleme yapılır. Siemens teknik servis hizmeti gündelik hayatta en çok ihtiyaç duyulan beyaz eşya ürünleri olarak kullanılan buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi ürünlerinde yaşanabilecek ani arıza durumuna etkin çözüm sunar. Rutin hayatın sekteye uğramasına engel olacak işlemlerde çözüm odaklı bakış açısı ile arızayı sonuca ulaştırıyor.

En yakın Siemens servisi Ankara ilinde şu bölgelere yönelik hizmet sunar: Akyurt, Çankaya, Mamak, Aktepe, Keçiören, Altındağ, Yaşamkent, Pursaklar, Yenimahalle ve Hasköy. Beyaz eşya teknik destek hizmetinden bu bölgeler üzerinden faydalanmak mümkündür. Siemens arıza servisi hattı ile iletişime geçtiğiniz anda ön değerlendirme süreci başlar. Probleminiz öğrenilir ve çözüm odaklı yönlendirme yapılır. Ardından rezervasyon kaydı oluşturularak talep ettiğiniz adrese teknik destek ekibi yönlendirilir. Yetkin personel kadromuz soruna yönelik hızlı cevaplar sunar. Bu yönüyle arıza tespiti yapıldıktan sonra soruna yönelik çözüm aşamasına geçilir. Gerekli görülürse yedek parça temini yapılır. Cihazınız atölyelerimize götürülerek tamirat işlemine devam edilebilir. Siemens özel servis personeli ihtiyaca yönelik en doğru çözümü iletebilmeyi hedefliyor. Sizlere Ankara ili ve çevre bölgelerinden uygun fiyatlı teknik destek hizmetimizi sunmaya devam ediyoruz.

hemenara_icon
altinteknikservis Servis Talebi
altinteknikservis Müşteri Hizmetleri