Beko Beyaz Eşya Servisi olarak %100 müşteri memnuniyeti ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

HİZMETLERİMİZ

Ankara Beko Beyaz Eşya Servisi

Beko teknik servis hizmeti çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi beyaz eşya ürününüzün arızası için sunulan bir hizmet çeşididir. Uzman ekip kadromuz orijinal yedek parça ürün hizmeti de sunarak probleminize etkin çözüm sağlıyor. Beko servis hizmeti güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak sunulmakla beraber tamamen çözüm odaklı yaklaşımla tarafınıza iletilir. Garantili Beko yetkili servis hizmetinden doğru ve güvenilir hizmet kalitesi ile faydalanabilirsiniz. Beko teknik servis ile yaşam alanında yaşadığınız pürüzleri kolaylıkla çözüme kavuşturabilirsiniz. Beko markalı beyaz eşya ürününüz için uygun fiyatlı teknik destek hizmeti sunuyoruz. Bütçeye uygun ve hesaplı hizmetimize ulaşabilmek için iletişim hattını kullanabilirsiniz. Beko beyaz eşya servis hizmetinin teknik olarak belirli eğitimlerden geçmiş profesyonel ve bu alanda uzmanlaşmış kişiler tarafından sunulmasına dikkat edilir. Acil durumlarda ulaşılabilir çağrı destek hattının yanında online olarak iletişim kurabileceğiniz bir form ile de desteğimizi her an sizlere sunuyoruz.

En yakın Beko servisi hizmetine Ankara ili ve çevre bölgelerden ulaşım sağlanmak istenildiğinde Altındağ, Çankaya, Keçiören, Akyurt, Aktepe, Mamak, Pursaklar, Yaşamkent, Hasköy, Yenimahalle bölgelerinden irtibata geçilebilir. Beko acil servis hizmeti teknoloji olarak gelişkin bir performans sunan Beko markasına ait beyaz eşya ürünlerinde yüksek kalite de performans sunabilmeyi destekler. Çözüm odaklı yaklaşımımızda orijinal yedek parça temini, cihazınızın bakım, onarım, arıza işlemleri için iletişime geçebilirsiniz. Beko özel servis hizmeti makinenizin yaşamış olduğu arıza probleminin giderilebilmesini desteklerken; rutin cihaz bakım süreci ile daha uzun ömürlü ürün kullanımı sağlanır. Beko buzdolabı servis hizmeti Ankara ili ve çevre bölgelerinden 7/24 ulaşılabilir olarak sunulur. Gıda ürünlerine yönelik oluşabilecek bozulma riskini göz önünde bulundurarak yaşadığınız arızayı gün içerisinde inceliyor ve çözüme kavuşturuyoruz. Genellikle yaşanabilecek pürüzler arasında buzdolabının iyi derecede soğutmaması ve gıdaların buzlarının hızlı bir şekilde çözülmesi durumu gözlenebilir. Her ne kadar dondurucu bölümünde kullanılan buzdolabı için soğutma ısısı en yükseğe alınsa da istenen performans bir türlü elde edilemeyebilir. Bu duruma koku oluşumu ve farklı seslerin de eşlik etmesi cihazınızda oluşan büyük bir arızanın göstergesi olabilir.

Beko çamaşır makinesi servis hizmeti yaygın servis ağı ile geniş filo araçları sayesinde destek talebinizi ilettiğiniz her anda tarafınıza sunulur. Bu alanda belirli deneyime sahip olan uzman ve yetkin destek elemanlarımız tecrübeleri ile beraber ürün tamirat hizmetini sağlar. Beko bulaşık makinesi servis hizmeti yıllardır kullanılan cihazınızın ani arıza durumunda sizlere destek oluyor. Düzenli bakımları yapılmayan ürünlerin kısa sürede bozulması ve ömrünün kısalması mümkündür. Bazı durumlarda anlamlandırılamayan noktalar bu alanda profesyonel hale gelmiş olan teknik destek ekibi tarafından incelendiğinde kısa sürede çözüme kavuşturulabiliyor. Makinenizde yaşanabilecek arızalar arasında; yıkama sırasında oluşan farklı sesler, köpük birikiminde oluşan yoğunluk, içeride kullanılan suyun dışarıya atılamaması, yıkama işlemi bittiği halde ürünlerin durulanmamış olması, sürekli olarak kalan sürenin gösterge alanında ileriye doğru atlaması gibi problemler yer alabilir. Her türlü makine arızasında sorununuzu çözüme kavuşturuyoruz.

Beko servis Ankara bölgesinden her an ulaşılabilir bir noktada doğru ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Aklınıza takılabilecek herhangi bir problemde erişim sağlayabileceğiniz teknik destek hizmeti bir telefon uzağınızda….

Beko yetkili servis Ankara bölgesinde beyaz eşya bakım, onarım, tamirat hizmeti için tercih edilebilir. Beko tamir servisi garanti kapsamında sunulmakla beraber cihazınızın daha uzun ömürlü hale gelmesini de destekler. Rutin temizlik işleminin dışında ani oluşan arızalarda her an talep ettiğiniz bölgeye gelerek sorununuzu çözümlüyoruz.

Beko servis iletişim hattı olan 0312 429 09 90 numarası aracılığıyla randevu kaydınızı iletebilirsiniz. Yıllardır sevilerek kullanılan beyaz eşyanızı arızası nedeniyle atmanıza gerek kalmayacak. Uygun fiyat politikası ile bütçenizi sarsmayacak teknik destek sürecini Ankara ili civarından sunmaya devam ediyoruz. Bizleri aradığınız anda yetkili personelimiz sizlere en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.

Beko buzdolabı yetkili servis hizmetine e-mail numarası üzerinden ulaşabilmek için kurumsal e-posta adresi: [email protected]

hemenara_icon
altinteknikservis Servis Talebi
altinteknikservis Müşteri Hizmetleri