Bosch Beyaz Eşya Servisi olarak %100 müşteri memnuniyeti ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

HİZMETLERİMİZ

Ankara Bosch Beyaz Eşya Servisi

Bosch teknik servis hizmeti ihtiyaç duyduğunuz her anda iletişim kurabileceğiniz kadar yakın bir mesafede sizlere hizmetini sunuyor. Bosch arıza iletişim hattı olan 0312 429 09 90 numarasını arayarak yaşamış olduğunuz problemi bizlere iletebilir ve kısa sürede çözüm odaklı hizmetimizden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Bosch yetkili servis hizmeti 7/24 ulaşabileceğimiz aktif telefon hattı üzerinden sunulur. Arıza tespiti yapılabilmesi için firma çalışanlarının ön inceleme yapması gerekir. Ardından randevu kaydınız oluşturulur. Belirlenen gün ve saatte sorun tespiti yapılabilmesi için elemanlarımız bulunduğunuz alana yönlendirilir. Kısa sürede sorunun çözüme ulaştırılabileceği yöntemler tespit edilerek beyaz eşya ürününüzü ilk günkü sağlamlığında kullanmanız sağlanır. Bosch yetkili servis Ankara bölgesinde ihtiyaç duyduğunuz her anda hizmetini sunmaya devam ediyor. Oluşabilecek beyaz eşya ürününüzün tamir hizmeti için bizlerle iletişim hattımız üzerinden irtibata geçebilir, internet sitemiz aracılığıyla sunulan iletişim formunu kullanabilirsiniz. Bosch bulaşık makinesi servis hizmeti sunulurken bu alanda yıllarını vermiş olan ekip elemanları güncel teknoloji tekniklerini kullanarak sizlere en doğru ve kusursuz hizmeti sunuyor. Burada önemli olan müşterinin memnuniyeti ve servisin en hızlı şekilde sunularak problemin gün içinde çözüme kavuşturulabilmesidir. Büyük çaplı arızalar anında ve yerinde tespit tekniği ile incelendikten sonra gerekli görüldüğünde yedek parça temini ya da atölyelere götürülerek detaylı inceleme ve arızayı giderebilme teknikleri kullanılır.                  

Bosch buzdolabı servis hizmeti kapsamında Ankara bölgesinde yaşayabileceğiniz buzdolabı arızası için her an 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Gıdaların hijyenik ortamda saklama koşulları dikkate alınarak buzdolabı arızası giderilmeye çalışılır. Uygun fiyatlı hizmet kapsamında randevu talebinizi ilettiğiniz anda sizlere kısa sürede geri dönüş sağlanarak garantili teknik destek hizmetimizi sunuyoruz. Bosch çamaşır makinesi servis personeli garanti kapsamında yer alan beyaz eşya ürününüzü acil durumlarda aynı gün içerisinde inceleyerek tamirini tamamlıyor. Gerekli görüldüğünde orijinal yedek parça ürünleri ile değişim sağlanıyor. Bosch teknik servis sunulurken özellikle deneyimi ön plana çıkaran ekip elemanlarımız ile çalışmamızı sunuyoruz. Burada gündelik hayatın rutinini eski düzenine çevirebilmek yaşadığınız problemi en hızlı şekilde giderebilmek için en doğru çözümü sizlere sağlıyoruz. Sorunsuz bir hizmet için her an ulaşılabilir bir konumda aktif hizmetimizi sunmaya devam ediyoruz.      

Bosch servis hizmeti için teknisyenlerimiz ile yapılacak özel görüşmeler sonrasında belirlenen gün ve saatte ekip ekibimiz tarafınıza yönlendiriliyor. Yaşadığınız problemi internet sayfamız üzerindeki WhatsApp hattına iletebileceğiniz gibi müşteri hattımız üzerinden de gün içerisinde teknik destek hattımıza iletebilirsiniz.  Bosch beyaz eşya servisi bazı durumlarda acil olabilecek problemler için birkaç saat içerisinde bulunduğunuz alana gelerek sorununuzu çözüme kavuşturuyor. Ev içerisinde yıllarca kullanılan makinenizin daha uzun ömürlü hale gelmesinde yardımcı oluyoruz. Bosch arıza servisi talebi randevu sistemi ile gerçekleştirilir. Telefon üzerinden verdiğiniz bilgiler yerinde tespit yöntemi ile tekrar incelenerek problem keşfedilir. Gerekli görüldüğünde fabrikalarımıza taşınarak hizmet süreci devam ettirilir.

En yakın Bosch servisi Ankara ili içinde şu ilçeleri kapsıyor: Akyurt, Altındağ, Çankaya, Aktepe, Keçiören, Mamak, Yaşamkent, Pursaklar, Hasköy, Yenimahalle beyaz eşya servisidir. Bosch acil servis hizmeti ile buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi ürününüzün arızası için en doğru ve hızlı teknik destek hizmetini sunuyoruz. Periyodik olarak bakımının yapılması gereken beyaz eşya ürünleri uzun süreli olarak ihmal edildiğinde arızaya neden olabiliyor. Sadece teknik destek hizmeti değil rutin bakım hizmeti için firmamızdan yararlanabilirsiniz Bosch makine servisi ani olarak arızalanan makinenin teknik problemlerine etkin çözüm sağlıyor. Motor mekanizmasında yaşanabilecek problemlerde kalıcı çözümler alabilmek için bizlere ulaşabilirsiniz. Ankara ili ve çevre bölgelerden ulaşım sağlayabileceğiniz bir alanda teknik destek hizmetini aktif olarak sunuyoruz. Bosch özel servis hizmeti ile ev ve işyerinde kullanılan Bosch marka beyaz eşya ürününüzün arızasını kısa sürede gideriyoruz.

Bosch servis iletişim kanalları arasında internet sitesi üzerinden WhatsApp iletişim hattını kullanabilir ve iletişim formunu doldurabilirsiniz. Pazartesi ve Pazar günleri arasında ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabileceğiniz telefon hattımız dışında e-posta adresimiz üzerinden de irtibata geçebilirsiniz.

Ulaşım sağlayabileceğiniz kurumsal e-posta adresimiz: [email protected]

hemenara_icon
altinteknikservis Servis Talebi
altinteknikservis Müşteri Hizmetleri