Vestel Beyaz Eşya Servisi olarak %100 müşteri memnuniyeti ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

HİZMETLERİMİZ

Ankara Vestel Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya sektörü tüm gelişmeleri yakından takip etmekte ve çağa ayak uydurmak zorundadır. Çünkü her geçen gün yeni teknolojiler çoğu sektöre olduğu gibi beyaz eşya sektörüne de dahil olmaktadır. Bizlerde Vestel Beyaz Eşya Servisi olarak her türlü gelişmeyi yakından takip etmekteyiz. Teknolojinin ne gibi etkileri olduğunu da tüm çalışanlarımız takip etmektedir. Böylece gerek tamir işlemleri olsun gerekse de elektronik konularda ki aksaklık olsun hızlı şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Vestel Beyaz Eşya Servisi olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Bölgesel rekabet gücünü ayakta tutabilmek adına çalışma prensibimizi sektöre uygun şekilde sürdürmekteyiz. Vestel Beyaz Eşya Servisi konusunda geniş bir alana sahiptir. Bizlerde Ankara’da en doğru ve en etkin şekilde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Çok sayıda beyaz eşyanın tamirinde uzman kadromuz gerekli çalışmaları sürdürürken Vestel Çamaşır Makinesi Servis ağı ile de beklentileri karşılamaktayız. Gelişmiş çalışma düzeni içerisinde her türlü beyaz eşya tamiratı tarafımızca yapılmaktadır. Tıpkı çamaşır makinesi servisindeki gibi Vestel Buzdolabı Servis ağını da yine bünyemizde bulundurmaktayız.

Sürekli olarak yenilikler sunması gereken bu sektörde Vestel Teknik Servis olarak beklentileri karşılamaktayız. Doğru firma güvenilir hizmet anlayışı ile sizlere doğru aktarımlar sunmaktayız.

Zorlu yemeklerden sonra sizin imdadınıza yetişen Bulaşık makinesinin arıza vermesi halinde bizlere hemen ulaşıp tamirle ilgili gün belirleyebilirsiniz. Vestel Bulaşık Makinesi Servis ağımızda yer alan bir diğer hizmet koludur. Marka ve model fark etmeksizin tüm beyaz eşyalar özenle tamir edilir.

Bizlere kısa sürede ulaşmak adına çağrı merkezi hizmetinize sunulmuştur. 7/24 hizmet anlayışı ile kısa sürede sizlere geri dönüşümler de sağlanmaktadır. Nitekim Vestel Teknik Servis olarak her zaman müşterilerin mağduriyetini gidermek önceliklerdendir.

Beyaz eşyalarınızın hangi sebeple arıza yaptığı uzman kadromuzca tespit edildikten sonra nasıl bir işlem gerçekleştirileceği tarafınıza bildirilecektir. Öncelikli olarak arızanın evinizde giderilmesi için çalışılacaktır. Eğer arıza için gerekli uygulama servisimizde yapılması gerekiyor ise bununla ilgili detaylı bilgi aktarılacaktır. Vestel Teknik Servis ağımızda gerekli tamiratlar ve gerekli durumlarda yedek parça değişimi yine iş yerimizde yapılmaktadır. Makinanın hangi sebepten arıza yaptığı ve arıza yapmaması adına da doğru bilgi yine sizlere verilmektedir. Tamirat sonrası verilen bilgiler ışığında sizde cihaz kullanımına özen gösterirsiniz. Böylece sonrasında da riskli haller en aza indirilmiş olacaktır.

altinteknikservis Müşteri Hizmetleri
altinteknikservis Servis Talebi
altinteknikservis Müşteri Hizmetleri